Szkoły angielskiego | Recenzje Szkół językowych oraz kursów | Nauka języka w szkołach zagranicznych

Go

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj informacje o najnowszystch ofertach, opiniach oraz artykułach

 1. Wskazówki dotyczące wystawiania recenzji

  Użytkownicy serwisu powinni traktować recenzje znajdujące się na MójKursJęzykowy jako indywidualne i mocno subiektywne opinie. Opinie te wyrażane są przez członków witryny MójKursJęzykowy, a nie przez samą witrynę MójKursJęzykowy.

  Nie popieramy opinii wyrażonych przez recenzentów, ani odpowiedzi firmy, a także nie jesteśmy związani z żadną z wymienionych lub recenzowanych na naszej witrynie firm. MójKursJęzykowy zastrzega sobie prawo do usunięcia opinii lub odpowiedzi firmy z obojętnie jakiego powodu. Wszystkie recenzje muszą być zgodne ze wskazówkami witryny MójKursJęzykowy.


  Recenzja nie będzie opublikowana jeśli nie będzie zgodna z poniższymi wskazówkami:

  Recenzje powinny być prorodzinne - bez przekleństw, gróźb, komentarzy zawierających uprzedzenia, nienawiść oraz inne nie prorodzinne treści.

  Recenzje nie powinny zawierać Konfliktu interesów - Twoje opinie nie powinny być stronnicze, a obiektywne.  Jeśli istnieje choć najmniejszy konflikt, prosimy o nieumieszczanie recenzji. Na przykład, właściciel nie powinien wygłaszać pochwalnych komentarzy na temat swojej firmy, a krytycznych na temat swoich konkurentów. Użytkownicy nie powinni także komentować swoich obecnych lub byłych pracodawców.

  Recenzja powinna być Prawdziwa - powinieneś używać swojej prawdziwej tożsamości, imienia oraz zdjęcia. Na stronie będzie pokazane tylko pierwsze imię oraz inicjał nazwiska (Jan K.).

  Opinie z drugiej ręki oraz pogłoski - Nie wystawiaj złej opinii szkole, ponieważ Twój najlepszy przyjaciel narzekał na nią. Twoje recenzje powinny dotyczyć Twojego doświadczenia, a nie kogoś innego.
  Uwaga: Pogłoska zdefiniowana jest jako niepotwierdzona usłyszana lub otrzymana informacja od kogoś.

  Ataki osobowe - jesteśmy w stanie znieść dosadny język, ale nie ma potrzeby używania wulgaryzmów, nienawiści oraz innych przejawów fanatyzmu. Twoi znajomi zapewne wiedzą, kiedy sobie żartujesz, ale miliony użytkowników czytających recenzje na MójKursJęzykowy nie koniecznie.

  Trafność - Recenzje to nie miejsce na opis praktyk zatrudnienia, ideologii czy innych spraw, które nie dotyczą Twojego doświadczenia jako klienta. Nie wystawiaj opinii na temat wycieczki, która wydarzyła się więcej niż trzy lata temu.

  Plagiat - Używaj własnych słów, aby przedstawić swoje doświadczenie związane ze szkołą, a nie zdań, których ktoś użył na innej stronie.

  Recenzja powinna być w formie standardowej wiadomości e-mail - Prosimy o pisanie zgodnie ze zwykłą etykietą. Nie pisz DRUKOWANYMI LITERAMI, nie używaj zbyt wielu symboli typograficznych, tagów HTML oraz slangu.

  Puste recenzje - Recenzja bez słów jest jak ryba bez wody.  Nie wstydź się! Użyj tej mądrej główki i napisz coś!

  Zakaz reklam - Zakaz umieszczania reklamowych adresów e-mail, czy informacji kontaktowych. Zakaz umieszczania materiałów promocyjnych w jakiejkolwiek formie. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia adresu URL bez podania przyczyny.

  Użytkownik piszący recenzje na MójKursJęzykowy musi mieć więcej niż 16 lat - Wszyscy recenzenci muszą mieć więcej niż 16 lat.


  Jak napisać dobrą recenzję?

  Najlepsze recenzje są personalne i związane z własnym doświadczeniem, a także oferujące pomocne sugestie, a nawet jedną bądź dwie wskazówki. Najbardziej użyteczne recenzje zawierają informacje na temat unikalnych cech czyniących daną szkołę wyjątkową lub informacje na temat typu osoby, której dana firma może się spodobać.


  Co jeśli moje doświadczenie nie było pozytywne? Czy mogę napisać coś złego?

  Oczywiście. Zbieramy opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Postaraj się umieścić jak najwięcej związanych z tematem szczegółów oraz faktów.
  Czy recenzja jest pozytywna czy negatywna, pamiętaj że Twoje opinie ogólnie są chronione, ale umieszczanie nieprawdziwych informacji może mieć o "Konsekwencje prawne" konsekwencje prawne

  Dodatkowo, w celu zwalczania "recenzji spamowych" oraz zapewnienia wiarygodności ocen znajdujących się na MójKursJęzykowy, automatycznie wstrzymujemy niewielką ilość recenzji pisanych przez ludzi, którzy nie są częścią naszego międzynarodowego społeczeństwa.


  Wchodząc, przeglądając i korzystając ze strony znajdującej się pod adresem www.moj-kurs-jezykowy.pl w jakikolwiek sposób, zgadzasz się na warunki użytkowania, politykę prywatności oraz inne wytyczne, zasady i warunki, o których mowa w niniejszym dokumencie. Prosimy o uważne przeczytanie Warunków użytkowania. Wejście lub korzystanie ze strony jednocześnie oznacza akceptację warunków użytkowania. Jeśli nie chcesz być związany z warunkami użytkowania tej strony, nie wchodź i nie korzystaj z niej.